آخرین قیمت خودرو‌های داخلی امروز، ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ + جدول

روند افزایش قیمت خودرو‌های داخلی دقیقا از یک هفته پیش متوقف شد و امروز یکشنبه چهاردهم شهریور، در بازار شاهد افت قیمت برخی از مدل‌های محبوب هستیم.

به گزارش فرارو، روند افزایش قیمت خودرو‌های داخلی دقیقا از یک هفته پیش متوقف شد و امروز یکشنبه چهاردهم شهریور، در بازار شاهد افت قیمت برخی از مدل‌های محبوب هستیم. مثلا پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش دو میلیون تومانی نسبت به روز شنبه، ۳۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود اما این عدد نسبت به اولین روز‌های مردادماه یعنی شش هفته قبل، ۳۷ میلیون تومان بیشتر است.

سمند LX، پژو ۴۰۵، مدل‌های مختلف پراید و تیبا دو پلاس هم نسبت به اولین روز هفته بین یک تا دو میلیون تومان ارزان شده‌اند. قیمت روز دیگر محصولات ایران‌خودرو و سایپا را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

پژو پارس و سمند LX هر کدام دو میلیون تومان ارزان شده‌اند و به‌ترتیب در بازار آزاد ۲۷۰ و ۲۴۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند. پژو ۲۰۷ دنده‌ای نیز به همین اندازه کاهش قیمت پیدا کرده و ۳۴۳ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است. پژو ۲۰۰۸ هفته گذشته رقم‌های بالاتر از یک میلیارد را به‌ثبت رساند و امروز ۹۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است. اما این محصول، پنج میلیون تومان بیشتر از روز شنبه قیمت دارد.

پراید هاچ‌بک و پراید صندوقدار یک میلیون تومان از روز گذشته قیمت کمتری دارند و به‌ترتیب ۱۵۵ و ۱۳۹ میلیون تومان فروخته می‌شوند. این دو مدل از روز اول تیر ۱۶ و ۱۳ میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند. در بین دیگر محصولات سایپا تیبا هاچ‌بک پلاس با افت دو میلیون تومانی ۱۷۱ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین سیتروئن پنج و چانگان نیز ۱۰ میلیون تومان در مقایسه با روز قبل، ارزان شده‌اند.