احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص برخی از تیم های حاضر در لیگ فوتبال ساحلی و فوتسال اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، کمیته انضباطی رای خود را در خصوص برخی از تیم های حاضر در لیگ فوتبال ساحلی و فوتسال اعلام کرد.

*دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و سپاهان اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر که قرار بود در روز ۱۴ مرداد ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم سپاهان اصفهان، نتیجه این دیدار سه بر صفر به سود تیم گیتی پسند شد. تیم سپاهان به پرداخت ۳۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های فردوس قم و شهروند ساری که قرار بود در تاریخ ۱۴ مرداد ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهروند ساری، این دیدار انجام نشد. این دیدار سه بر صفر به سود تیم فردوس مشهد اعلام و تیم شهروند ساری به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های پاس گناوه و صنعت فرش حداد از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی برگزار شد که تیم پاس گناوه به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تعدادی از تماشاگران و فحاشی آنان نسبت به مقام رسمی مسابقه، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای قطعی است.

علیرضا ناصری نژاد، مربی تیم پاس گناوه علیرغم عدم صدور کارت شرکت در مسابقه به عنوان توپ جمع کن وارد زمین بازی شد و اقدام به فحاشی و اهانت به داوران کرد. وی به ۵ جلسه از حضور در ورزشگاه ها محروم و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان از سری رقابتهای لیگ پایه فوتبال کشور برگزار و از سوی رضا رشینی، مربی تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر فحاشی و بدرفتاری نسبت به بازیکن تیم حریف رخ داد. وی به ۴ جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.

اکبر مهدی پور، مدیر آکادمی تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و اقدام به بیرون کشیدن تیم از زمین بازی به ۶ ماه از ورود به استادیوم های ورزشی محروم و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.