ارسال هدیه با کارت هدیه آنلاین بانک مهر ایران امکانپذیر شد

با کارت هدیه آنلاین بانک مهر ایران می‌توانید به‌ راحتی و با طی کردن چند مرحله ساده، برای عزیزان خود هدیه ارسال کنید.

به گزارش روابط عمومی بانک روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از سال‌ها پیش که کارت هدیه توسط بانک‌های کشور ارائه شد، مورد استقبال مشتریان شبکه بانکی قرار گرفت. فایده نخست کارت هدیه این بود که به فرد دریافت‌کننده قدرت انتخاب می‌داد تا آنچه را که نیاز دارد، خریداری کند. مزیت دومش نیز نسبت به پول نقد، زیبایی بصری و جذاب بودنش به شمار می‌رفت.

با این همه، اگر در شرایطی مقدور نباشد که دو نفر یکدیگر را ملاقات کنند، چطور می‌شود یکی به فرد دیگری کارت هدیه بدهد؟ شاید بتوان همان کارت هدیه سنتی را نیز با پست فرستاد، اما راه ساده‌تری هم برای تهیه کارت هدیه و هم ارسال آن وجود دارد که دردسرهای شما را از بین می‌برد.

بانک مهر ایران این امکان را فراهم کرده که با استفاده از اپلیکیشن همراه‌بانک «مهریران» بتوانید به‌صورت آنلاین کارت هدیه ارسال کنید. پس از اینکه همراه‌بانک مهریران را از طریق لینک‌های معرفی شده در وب‌سایت بانک (www.qmb.ir) دانلود و نصب کردید، گزینه ارسال هدیه را انتخاب کنید. سپس شماره تلفن همراه فرد مورد نظر را وارد کرده یا وی را از لیست مخاطبان گوشی خود انتخاب کنید.

در مرحله بعد مبلغ هدیه را تعیین کرده، طرح و متن مورد نظر خود را نیز انتخاب می‌کنید. بعد از اینکه مبلغ پرداخت شد، لینک کارت هدیه به فرد مورد نظر پیامک می‌شود و وی با وارد کردن شماره شبای خود که می‌تواند متعلق به هر بانکی باشد، هدیه شما را دریافت می‌کند. واریز مبلغ به حساب دریافت کننده هدیه نیز با یک پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

با استفاده از این خدمت نوین بانک مهر ایران که بیش از یک سال و نیم از ارائه آن می‌گذرد، ضمن ارسال آنی هدیه برای عزیزان خود، زحمت و هزینه رفت و آمد به بانک‌ یا مراجعه به ماشین‌های بانکی مخصوص دریافت کارت هدیه را از دوش خود بردارید و در شرایط فراگیری بیماری کووید۱۹، از یک رفت‌وآمد غیرضروری پرهیز کنید.