سرهنگ مجید رنجبر، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران:

طرح ترافیک و طرح منع تردد شبانه اجرا می شود/ ترافیک پایتخت به وضعیت قبل از تعطیلات بازگشت

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از امروز (31 مردادماه) طرح کاهش آلودگی هوا (طرح ترافیک) و طرح منع تردد شبانه پابرجاست و اجرا می‌گردد.

به گزارش مهر، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه سی و یکم مرداد ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

 

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک می‌باشند

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

 

وی افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

 

سرهنگ رنجبر گفت: از امروز طرح کاهش آلودگی هوا (طرح ترافیک) و طرح منع تردد شبانه پابرجاست و اجرا می‌گردد.

 

وی از کاهش تردد شهروندان در مدت تعطیلات قدردانی کرد و گفت: با مدیریت و رعایت شهروندان و رانندگان در این مدت شاهد بروز حادثه و مشکل خاصی در شهر تهران نبودیم.