قیمت خودروی داخلی روی دور گرانی است / پراید هاچ‌بک ۱۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود + جدول

خودرو امروز پنجشنبه چهارم شهریور در ادامه روند صعودی روز‌های گذشته، در بازار گران شد. پراید هاچ‌بک حالا ۱۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود و در مقایسه با روز قبل دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.

به گزارش فرارو، خودرو امروز پنجشنبه چهارم شهریور در ادامه روند صعودی روز‌های گذشته، در بازار گران شد. پراید هاچ‌بک حالا ۱۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود و در مقایسه با روز قبل دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.

 

پژو ۴۰۵ با رشد چهار میلیون تومانی، ۳۳۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و بیشترین رشد قیمت را در بین محصولات ایران‌خودرو به‌ثبت رساند. پژو ۲۰۶ تیپ دو هم سه میلیون تومان گران شد و ۲۴۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. در بین محصولات مونتاژی نیز هایما S۷ با رشد ۲۰ میلیون تومانی ۷۸۰ میلیون تومان در بازار ارزش دارد. قیمت روز دیگر خودرو‌های سایپا و ایران‌خودرو را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

پژو ۲۰۰۸ امروز ۹۸۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و نسبت به روز چهارشنبه ۱۰ میلیون تومان گران شده است. رشد قیمتی که در هایما S۵ هم به چشم می‌آید. در بین محصولات پرطرفدار داخلی ایران‌خودرو، دنا تیپ یک، دو میلیون تومان و پژو پارس LX و سمند LX هر کدام یک میلیون تومان از روز قبل قیمت بیشتری دارند.

 

پراید ۱۳۱ در کنار افزایش قیمت پراید هاچ‌بک، امروز ۱۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و یک میلیون تومان گران شده است. همین اتفاق برای تیبا صندوقدار، ساینا دنده‌ای و کوئیک دنده‌ای رخ داده است. سیتروئن و کیا سراتو نیز هر کدام پنج میلیون تومان افزایش قیمت دارند و به ترتیب ۹۰۰ میلیون تومان و ۹۲۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده‌اند.