مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفا داد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که زمان زیادی از حضورش در این باشگاه نمی‌گذرد از مسئولیت خود کناره‌گیری کرد و این موضوع را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان هم رساند.

به گزارش همشهری آنلاین، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که زمان زیادی از حضورش در این باشگاه نمی‌گذرد از مسئولیت خود کناره‌گیری کرد و این موضوع را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان هم رساند.

طی هفته های اخیر شایعاتی در خصوص استعفای جعفر سمیعی از مدیریت باشگاه پرسپولیس شنیده می شد که از جانب خود او نه تایید و نه تکذیب شده بود.

مدیرعامل سرخ ها که باشگاه تحت مدیریتش با بدهی های فراوانی روبه رو است تصمیم دارد تا پیش از آغاز مسابقات پرسپولیس در لیگ قهرمانان و لیگ برتر مدیریت این تیم را واگذار کند. موضوعی که حمید سجادی نسبت به آن واکنش نشان داده است.

وزیر جدید ورزش در گفت وگو با بخش خبری صداوسیما با تایید خبر استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: صحبت ایشان را شنیده ام. باید ببینیم چقدر جدی هست. فعلا صحبت شده است.

سجادی در مورد احتمال تغییر در مدیریت باشگاه استقلال نیز گفت: من هنوز نشستی با مدیرعامل این باشگاه نداشته ام. آقای مددی کسالت دارند و در اولین فرصت با ایشان و اعضای هیات مدیره نشست خواهم داشت.

سجادی ادامه داد: بنده به عنوان یک یار کمکی و نه وزیر ورزش و جوانان حتما مورد مشورت قرار خواهم گرفت. نقطه نظراتی هم هست که منتقل خواهم کرد. این اطمینان را به هواداران دو تیم خواهم داد که وظیفه ما حمایت از این دو باشگاه مردمی است اما همه زندگی ما رسیدگی به این دو تیم نیست.