از سوی شرکت معدنی ماهان سیرجان انجام شد؛

هزینه ۸ میلیاردی برای تکمیل پروژه های بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان

رئیس بیمارستان امام رضا (علیه‌السلام) سیرجان گفت: بخش های جدید اورژانس و اعصاب و روان بیمارستان امام رضا (ع) با مشارکت و همت شرکت معدنی ماهان سیرجان که وابسته به گروه مالی گردشگری است، تکمیل شده و هم اکنون درحال استفاده برای بستری بیماران کرونایی است.

به گزارش اقتصاد روشن، به همت شرکت معدنی ماهان سیرجان که وابسته به گروه مالی گردشگری است، بیش از ۸ میلیارد برای تکمیل پروژه های بیمارستان امام رضا(ع) هزینه شده است.

دکتر غلامرضا جهانشاهی، رئیس بیمارستان امام رضا (علیه‌السلام) سیرجان گفت: بخش های جدید اورژانس و اعصاب و روان بیمارستان امام رضا (ع) با مشارکت و همت شرکت معدنی ماهان سیرجان که وابسته به گروه مالی گردشگری است، تکمیل شده و هم اکنون درحال استفاده برای بستری بیماران کرونایی است.

 

وی بیان کرد: چندی پیش پروژه بخش اورژانس توسط خانواده مرحوم دکتر بنی فاطمه و بخش اعصاب و روان این بیمارستان توسط مرحوم شهبا آغاز شد و برای تکمیل و راه اندازی در اختیار شرکت ماهان سیرجان قرار گرفت که با همت و هزینه کرد ٨ میلیارد تومانی این شرکت تکمیل شد.

 

جهانشاهی افزود: ان‌شاءا… به زودی این پروژه ها در هفته دولت به صورت رسمی افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید ضمناْ از طرف خودم و کلیه پرسنل این بیمارستان از خانواده خیّرین محترم مرحومان دکتر سید محمدعلی بنی فاطمه و حاج محمدجواد شهبا و همچنین شرکت ماهان سیرجان برای مشارکت در این امور خداپسندانه و باقیات صالحات قدردانی کرده و امیدواریم این همکاری ها برای خدمت رسانی به بیماران کرونایی همچنان ادامه داشته باشد.