پیشنهاد هیات مدیره پست بانک در خصوص افزایش سرمایه / افزایش سرمایه پست بانک منوط به موافقت سازمان بورس

طبق اطلاعیه منتشر شده در کدال تاکید شده که انجام افزایش سرمایه این بانک منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

به گزارش ایبنا، طبق اطلاعیه منتشر شده در کدال تاکید شده که انجام افزایش سرمایه این بانک منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

شرکت پست بانک ایران با نماد وپست در بازار سرمایه با انتشار اطلاعیه ای در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) خبر از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه داد.

در این اطلاعیه آمده است:

“با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵.۰۷.۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۳,۲۳۳,۴۵۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۷,۷۰۰,۹۱۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.”