گواهی سپرده در بانک ملت اینترنتی به فروش می رسد

با توجه به شرایط همه گیری مجدد ویروس کرونا در کشور و همچنین کاهش ساعت کاری شعب بانک ها، این بانک فروش گواهی سپرده سرمایه گذاری(عام) را از طریق وب سایت اینترنتی انجام می دهد.

گواهی سپرده بانک ملت منتشره سال ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، با توجه به شرایط همه گیری مجدد ویروس کرونا در کشور و همچنین کاهش ساعت کاری شعب بانک ها، این بانک فروش گواهی سپرده سرمایه گذاری(عام) را از طریق وب سایت اینترنتی انجام می دهد.

بر اساس این گزارش مشتریان می توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir  و انتخاب گزینه بازار سرویس های الکترونیک (بستام) در منوی سامانه های مبتنی بر وب، نسبت به خرید اینترنتی این اوراق اقدام کنند.

مشتریان برای خرید این گواهی ها باید شماره ملی و شماره حساب متمرکز خود در بانک ملت را در سامانه وارد کنند و گواهی سپرده مورد نظر را که در واحدهای یک میلیون ریالی منتشر شده است خریداری کنند.

این گزارش می افزاید سقف خرید این گواهی های سپرده برای هر کارت عضو شتاب ۵۰۰ میلیون ریال است.

خریداران می توانند گواهی سپرده خریداری شده را به صورت آنلاین از سامانه دریافت کنند.

شایان ذکر است، بازخرید این گواهی های سپرده از طریق سامانه بانکداری اینترنتی و یا مراجعه افراد به شعب بانک ملت با همراه داشتن رسید گواهی سپرده امکان پذیر است.

بانک ملت از ابتدای شیوع بیماری منحوس کرونا تا کنون، بر خدمات غیرحضوری خود افزوده است و امکانات بیشتری را برای پیشگیری از ترددهای غیرضروری و یا مراجعه حضوری مشتریان به شعب فراهم کرده است.