۲۶ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر تهران اضافه می شود + اسامی و نشانی

معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: مقرر شد تا ۲۶ مرکز جدید شامل ۱۰ مرکز سیار، سه مرکز خودرویی و ۱۳ مرکز ثابت ویژه واکسیناسیون کرونا به ظرفیت پایگاه ها و مراکز واکسیناسیون شهرداری تهران اضافه شود.
به گزارش ایسنا، معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از اضافه شدن ۲۶ مرکز ثابت، سیار و خودرویی ویژه واکسیناسیون کرونا در شهر تهران خبر داد.

اسماعیل سلیمی به تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا ۲۶ مرکز جدید شامل ۱۰ مرکز سیار، سه مرکز خودرویی و ۱۳ مرکز ثابت ویژه واکسیناسیون کرونا به ظرفیت پایگاه ها و مراکز واکسیناسیون شهرداری تهران اضافه شود.

 

وی با بیان اینکه این مراکز علاوه بر مراکز قبلی است که از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برای تزریق واکسن در اختیار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار گرفته بود، گفت: امیدواریم با اختصاص این مراکز سرعت واکسیناسیون و میزان انتظار شهروندان برای تزریق واکسن نیز کاهش بیابد.

سلیمی با بیان اینکه تزریق واکسن برای عموم شهروندان در این مراکز انجام خواهد شد، گفت: این ۲۶ مرکز از روز پنج شنبه اول مهرماه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 

به گفته معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ساعت کار این مراکز از ۸ صبح بوده و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.

 

وی اضافه کرد: برآورد ما این است که با افزایش این میزان پایگاه سرعت و ظرفیت تزریق واکسن به میزان ۳۰۰ هزار دوز در شهر تهران افزایش پیدا کند.

 

سلیمی درباره مجموع پایگاه های واکسیناسیون متعلق به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران گفت: شهرداری تهران تاکنون ۴۳ پایگاه را برای انجام واکسیناسیون اختصاص داده بود. از فردا نیز ۲۶ پایگاه جدید به این مراکز افزوده شده و علاوه بر آن ما در ساخت و تجهیز ۹ پایگاه نیز مشارکت داشتیم.

 

 

مراکز