AFC: تنها ۱۰۳ نفر می توانند وارد زمین شوند

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید ورزشگاه های میزبان لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید ورزشگاه های میزبان لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش الاقتصادیه، کنفدراسیون فوتبال آسیا به کشورهای میزبان در انتخابی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده است که به بیشتر از ۱۰۳ نفر اجازه ورود به زمین را نخواهد داد تا جایی که به روسای باشگاه ها و فدراسیون ها و مسئولان باشگاه ها اجازه ورود به زمین بازی داده نمی شود.

AFC همچنین از کشورهای میزبان چه در انتخابی جام جهانی و چه در لیگ قهرمانان آسیا خواسته است که ورزشگاه ها را به خاطر جلوگیری از تجمع و شلوغی به ۴ منطقه تقسیم کنند به ویژه ورزشگاه های که اجازه حضور تماشاگر را داده اند.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا باید درجه حرارت و تب همه کسانی که وارد زمین می شوند کنترل شود و همگی از ماسک استفاده کنند. همچنین مواد پاک کننده و ضد عفونی در مناطق معینی از ورزشگاه ها قرار داده شود و از شروط دیگر اینکه همه افراد به استثنای بازیکنان و مسئولان بازی حداقل یک متر از همه فاصله داشته باشند.