ارائه ۵ طرح ویژه تسهیلاتی بانک دی برای خانواده شهدا و ایثارگران

بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس، طرح‌های جدید خود برای اعطای تسهیلات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان را آغاز کرده است.

بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس، طرح‌های جدید خود برای اعطای تسهیلات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان را آغاز کرده است.

برات کریمی مدیرعامل بانک با اعلام این مطلب گفت: در سالروز بزرگداشت جانفشانی‌ها و فداکاری‌های رزمندگان انقلاب اسلامی و به منظور حمایت از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان معزز انقلاب اسلامی، پنج طرح ویژه پرداخت تسهیلات در قالب وام قرض‌الحسنه، فروش اقساطی خرید کالا، خرید خودرو، تعمیر مسکن و کارت اعتباری برای همسر، والدین و فرزندان شهدا، همسر جانبازان متوفی، جانبازان و آزادگان کشور پرداخت خواهد شد.
وی افزود: براساس مصوبه هیئت‌مدیره بانک دی، ایثارگرانی که تاکنون از بانک دی تسهیلات دریافت نکرده‌اند می‌توانند تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال در قالب وام قرض‌الحسنه با کارمزد چهار درصد و دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه تسهیلات دریافت کنند.
کریمی با اشاره به این‌که علاوه بر وام قرض‌الحسنه، چهار طرح دیگر نیز از شهریور تا پایان آذرماه سال جاری در بانک دی اجرایی خواهد شد، گفت: در قالب عقود مبادله‌ای فروش اقساطی خرید کالا مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۴۸ ماهه، فروش اقساطی خرید خودرو تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۴۸ ماهه، وام تعمیر مسکن تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه و کارت اعتباری با سقف ۵۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه به جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا پرداخت خواهد شد.