اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به کارکنان دانشگاه پیام نور

کارکنان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور از خدمات و تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت بهره‌مند می‌شوند.

کارکنان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور از خدمات و تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت بهره‌مند می‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی، حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت، النچری رهیار آموزش عالی و ابوالحسنی مدیرعامل صندوق پس انداز کارکنان دانشگاه پیام نور و یزدانی معاون اداری مالی این دانشگاه با هدف اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 

حسین‌زاده در این مراسم با تاکید برغیرحضوری بودن خدمات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: هدف ما حذف ملزومات فیزیکی و تبدیل شدن به یک بانک دیجیتال بود که خوشبختانه امروز به جای رسیدیم که پیشتاز بانکداری بدون شعبه در کشور هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه (اعضا) مشتریان این بانک می توانند تمام خدمات خود را در بستر اینترنت و بدون محدودیت زمانی و مکانی دریافت کنند، افزود: برای دستیابی به این مهم، پیشخوان مجازی رسالت را ایجاد کردیم که فرایندهای شعبه در آن به صورت غیرحضوری انجام می گیرد.

 

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت به نحوه پرداخت تسهیلات به کارکنان دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: بعد از شکل گیری کانون همیاری اجتماعی برای کارکنان دانشگاه، افراد می توانند با انجام اعتبارسنجی در سامانه اعتبارسنجی مرآت و با درخواست تسهیلات در اینترنت بانک رسالت تسهیلات خود را دریافت کنند.

 

گفتنی است این تسهیلات به کارکنانی که عضو صندوق پس انداز کارکنان دانشگاه پیام نورهستند، تعلق می‌گیرد.