تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور تا ۲۰ مهرماه

مهلت ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور تا ۱۹ مهرماه تمدید شد.

بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، این مهلت با توجه به تقاضای ثبت نام تعداد زیادی از پذیرفته شدگان تمدید شده و کلیه پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام در مهلت مقرر فقط تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند جهت انتخاب واحد اقدام کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان از طریق سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود که ثبت نام غیرحضوری کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۷ مهر آغاز شده و روز دوشنبه ۱۱ مهر پایان یاید.

پذیرفته‌شدگان لازم است جهت ثبت‌نام غیرحضوری اسکن مدارکی چون تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری ۴ عدد)، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک دیپلم متوسطه، تصویر فرم تکمیل شده تعهد اصالت مدارک بارگذاری شده و دارندگان دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی علاوه بر مدرک دیپلم باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی خود را ارائه کنند.

همچنین پذیرفته شدگان باید در هنگام ثبت نام در سامانه گلستان وارد لینک http://emt.medu.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی برای آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم/ پیش دانشگاهی) کدپیگیری را در سامانه گلستان ثبت کنند.