حمایت از سیل‌زدگان از اولویت‌های بانک توسعه تعاون است

مدیرشعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از سیل زدگان جنوب استان از اولویت ها بانک توسعه تعاون است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار شهرستان کنارک و جمعی از مسوولان شهرستان کمک های مومنانه بانک توسعه تعاون در قالب منبع نگه داری آب و کفش در بین نیازمندان و سیل زدگان شهرستان کنارک توزیع شد.

مدیرشعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از سیل زدگان جنوب استان از اولویت ها بانک توسعه تعاون است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان؛ محمد علی محترم در حاشیه توزیع اقلام اهدایی بانک توسعه تعاون که در معیت استاندار محترم سیستان و بلوچستان انجام شد، اظهار کرد: همدلی صمیمانه با مردم سیل‌زده یک تکلیفی الهی، انسانی و سازمانی است و کمک‌ها، تسهیلات بانک‌ها و حمایت و مساعدت سازمان‌های دولتی می‌تواند نقش موثری را در التیام بخشی به آسیب دیدگان و بازگرداندن آن‌ها به زندگی عادی و همچنین ترمیم و بازسازی مناطق بحران‌زده ایفاء کند.

وی تلاش داوطلبانه و جهادی اقشار مختلف اجتماعی و سازمان‌ها و نهادهای گوناگون دولتی و خصوصی را در مدیریت هر چه‌ بهتر وضعیت مناطق سیل‌زده را ستود و در ادامه خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون صرف‌نظر از تکالیف و مأموریت‌های قانونی خود در جهت حفظ و ایجاد اشتغال وظیفه خطیری را نیز به هنگام وقوع حوادث طبیعی در جهت تحقق مسئولیت اجتماعی بر عهده دارد.

عضو کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: بانک‌ توسعه تعاون در چارچوب وظایف حرفه‌ای و تحقق مسوولیت اجتماعی و انسانی، همچنین به‌منظور فراهم کردن شرایط و تمهیدات لازم برای کمک به خسارت دیده گان و آسیب دیده‌گان ناشی از سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان، اقدام به آماده سازی برخی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان کرده است.

وی یاد آور شد: امکان کمک به مردم شریف و نجیب استان سیستان و بلوچستان درواقع تجلی عینی از مفهوم والا و ارزشمند تعاون و نوع‌دوستی محسوب و فرصتی برای التیام ‌بخشی درد و مصائب عزیزان هموطن این استان خواهد بود.

محترم با اشاره به شرایط سیل زدگان جنوب استان گفت: مردم از مسوولان انتظار دارند همواره روحیه خادمی که نام آنان در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شده است را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهند و از کار، کم نگذارند و خود را نوکر مردم بدانند.

مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان افزود: در همین راستا از سوی این نهاد مالی و اعتباری، برخی اقلام مورد نیاز در قالب منبع نگه داری آب،کفش و برخی اقلام خوراکی تهیه و در میان سیل زدگان توزیع شد.