حیدری، مدیرعامل بیمه کارآفرین:

فرهنگ بیمه باید در بین مردم رواج یابد / بیمه در مناقصه شرکت نمی‌کند بلکه در مذاکره حرفی برای گفتن دارد

مدیرعامل بیمه کارآفرین گفت: اولین حرف برای مشتری این است که قیمت ما پایین تر است در حالی که این اشتباه است.

به گزارش ایسنا، حیدری، مدیرعامل بیمه کارآفرین کشور، روز چهارشنبه ۷ مهرماه در مراسم افتتاحیه مرکز تخصصی بیمه‌های زندکی کارآفرین در خراسان جنوبی گفت: سازمان بیمه درگیر سیاست نمی‌شود و فضای کار و پیشرفت برای چنین سازمانی وجود دارد.

وی با بیان اینکه رقابت در کالبد بیمه رقابت براساس چارجوب اصول حرفه‌ای و سالم شکل می‌گیرد، ادامه داد: در قالب فعالیت‌ها شرکت‌های بیمه خدمات خوبی عرضه می‌کنند و فرهنگ بیمه به معنای واقعی شکل می‌گیرد و جایگاه صنعت بیمه به جایگاه مطلوب خود می‌رسد.

وی بیان کرد: وجود نیروی انسانی کاربلد مهم‌ترین ویژگی بیمه کارآفرین است، اما صنعت بیمه در ایران عقب تر از توان خود است چراکه معضلی که صنعت بیمه دارد این است که رقابت قیمتی حرف اول را می‌زند و با افزایش تورم رشد صنعت عقب می‌ماند.

حیدری با اشاره به اینکه فرهنگ بیمه باید در بین مردم رواج یابد، افزود: اولین حرف برای مشتری این است که قیمت ما پایین تر است در حالی که این اشتباه است.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه در مناقصه شرکت نمی‌کند بلکه در مذاکره حرف برای گفتن دارد، تصریح کرد: ما سعی می‌کنیم برای خانواده کار کنیم و شعار ما همکاری با صنعت بیمه بوده و دنبال تخریب نیستیم.

حیدری با بیان اینکه نگاه به همدلی داریم و به شفافیت مالی معتقدیم، اظهار کرد: شهرستان بیرجند پتانسیل بالایی دارد و مردم ایران مردمی آینده نگر هستند.

وی با بیان اینکه بیمه یک نوع پس انداز است که باید این فرهنگ را تقویت کنیم، یادآور شد: امیدواریم با وجود همکاران خوب در خراسان جنوبی شاهد پیشرفت روز به روز این بیمه و خدمت رسانی بیشتر به مردم باشیم.

سمانه جانفدا، مدیر مرکز بیمه‌های تخصصی عمر کارآفرین در خراسان جنوبی، نیز اظهار کرد: سعی کرده‌ایم در راستای توسعه بیمه‌های عمر گام برداریم که افتتاح ساختمان جدید بیمه کارآفرین همتی در این جهت است.

وی با تاکید بر فعالیت مستمر و حرفه‌ای کارمندان این مجموعه، افزود: در مدت چهار ماه توانستیم ۵۸۰ میلیون تومان بیمه عمر صادر کنیم.

در پایان این مراسم، دفتر بیمه عمر کارآفرین در بیرجند افتتاح شد.