لکسوس LC مدل ۲۰۲۲ به بازار می آید

لکسوس LC مدل 2022 با ایجاد تغییراتی وارد بازار ژاپن می‌شود و حالا امکانات و تجهیزات فراوانی به آن اضافه شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لکسوس، این خودروساز ژاپنی، اصولا بر روی بهبود کیفیت و عملکرد سواری خودروهای خود تمرکز می کند و اکنون روی  LC ۲۰۲۲ به روز رسانی هایی را انجام داده است و باعث شده این خودرو جذاب تر از همیشه به چشم بیاید.

این خودرو قرار است با خودروهایی چون بی ام و سری ۸ و پورشه ۹۱۱ رقابت کند. این خودرو ژاپنی با دو پیشرانه ارائه می شود که شامل یک نمونه V-۸ تنفس طبیعی یا یک V-۶ هیبریدی کارآمدتر است و LC را می‌توان به عنوان کوپه یا کانورتیبل ارائه می دهد.

سواری LC بسیار راحت است و فضای داخلی آن با وسایل بسیار زیبا و مجموعه‌ای از صندلی‌های راحت ارائه شده است.  Bespoke Build یکی از تریم هایی است که در این خودرو ارائه می شود و می توان آن را به شکل کوپه و با پیشرانه غیر هیبریدی خریداری کرد.

 

این نسخه دارای یک بال عقب فعال، رینگ‌های ۲۰ یا ۲۱ اینچی منحصر به فرد، سقف شیشه‌ای یا فیبر کربنی، تزئینات بیرونی سیاه و فضای داخلی اختیاری به رنگ نارنجی است.

در زیر کاپوت این خودرو یک موترو ۸ سیلندر با عملکرد بالا ارائه شده است که می تواند ۴۷۱ اسب بخار قدرت و ۳۹۸ پوند فوت گشتاور تولید کند و در کنار آن دارای یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک است که باعث رانندگی روان می شود.

 

ییی

 

پیشرانه دیگر LC۵۰۰h حدود  ۳۵۴ اسب بخار نیرو محرکه برقی تولید می کند که از ترکیب یک موتور ۳.۵ لیتری V-۶، یک جفت موتور الکتریکی، باتری لیتیوم-یون ۱.۱ کیلووات ساعتی و گیربکس اتوماتیک بی نظیر متغیر (CVT) ارائه می شود.

فضای داخلی لکسوس LC۵۰۰  بسیار شیک طراحی شده است و موقعیت عالی برای رانندگی ایجاد می کند. کسانی که لکسوس LC۵۰۰ کانورتیبل را انتخاب می‌کنند، می‌توانند آن را با سقف پارچه‌ای آبی Marine خریداری کنند که در کنار فضای داخلی سفید و آبی، بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

 

ییی

 

در این تریم داخلی، صندلی‌ها، تونل گیربکس و قسمت پایینی داشبورد، با رنگ سفید و سایر قسمت‌های کابین با چرم آبی پوشیده شده است. در نهایت نیز کالیپر‌های ترمز نارنجی رنگ، زیبایی خودرو را تکمیل می‌کنند. باید منتظر ماند و دید که این به‌روز‌رسانی‌ها در سایر بازار‌ها نیز عرضه می‌شوند یا خیر.