نوبت دوم مجمع عمومی عادی بانک قرض الحسنه رسالت برگزار می شود

با توجه به عدم حصول حد نصاب قانونی حضور دارندگان حق رای در مجمع عمومی عادی سالیانه به تاریخ ۲۷/۰۴/۱۴۰۰، نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه بانک قرض الحسنه رسالت برگزار می شود.

به گزارش ایبنا، کلیه صاحبان سهام بانک قرض­الحسنه رسالت یا نمایندگان و وکلای قانونی آنان می توانند در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت دوم) بانک که رأس ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰.۰۵.۳۰ در محل دفتر مرکزی بانک واقع در تهران، خیابان سعادت­آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش باغستان یکم، پلاک ۱۵ کدپستی ۱۹۹۸۶۳۴۷۷۵ و به شماره تلفن ۲۲۰۸۰۰۰۰ تشکیل می­گردد، با همراه داشتن مدارک مثبته مالکیت سهام و کارت شناسایی معتبر حضور به هم رسانند.

در این مجمع استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملکرد بانک و گزارش حسابرس و بازرس قانونی مرتبط با عملکرد مالی بانک همچنین بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی ۱۴۰۰ و تعیین حق الزحمه آنها، تعیین روزنامه یا روزنامه­های کثیر­الانتشار جهت درج آگهی­ های بانک در سال مالی ۱۴۰۰، تنفیذ معاملات موضوع ماده ۱۲۹  قانون تجارت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ و تعیین حق حضور در جلسات برای اعضای غیرموظف هیات مدیره برای سال مالی منتهی به­­­­ ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ در دستورکار قرار می گیرد.