پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران / نهالی که به ثمر نشست

بانک ملی ایران با رویکرد توجه به ضرورت حفظ اشتغال به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی کشور، حمایت از صنایع و تولیدی های نوپا را محور برنامه های خود قرار داده است.

به گزارش ایبنا، اداره امور شعب این بانک در استان کرمان همسو و همگام با سیاست ها و رسالت های کلی بانک در پشتیبانی از تولید و ایجاد رونق اقتصادی همواره سعی کرده تا با قرار گرفتن در کنار صاحبان صنایع و طرح های تولیدی مهم و اثرگذار استان، قدم های موثری جهت شکوفایی تولید و اشتغال این استان پهناور بردارد و سهم خود را در توسعه متوازن کشور ایفا کند.

شرکت سیم و کابل بابک یکی از کارخانه های نوپای استان کرمان واقع در شهرستان شهر بابک است که با حمایت و سرمایه گذاری بانک ملی ایران راه اندازی و با بهره گیری از تکنولوژی روزآمد به مرحله تولید انبوه انواع سیم و کابل مسی قابل انعطاف رسیده است.

این شرکت با دریافت نشان استاندارد و گواهی کیفیت ایزو ۹۰۰۱ برای تمام محصولات تولیدی خود اکنون به یکی از تامین کنندگان اصلی شرکت ها و کارخانجات صنعتی بزرگ همچون گل گوهر سیرجان، فولاد بافت، کارخانه لاستیک کرمان، شرکت فولاد بردسیر، شرکت صنایع ملی مس ایران، شرکت جهاد نصر، شرکت فولاد زرند ایرانیان و… تبدیل شده است.

شرکت سیم و کابل بابک با تولید ۲۹ قلم انواع سیم و کابل در کلاف های ۱۰۰ متری قرقره دار در حال حاضر بخش عمده ای از نیاز بازار استان را پوشش داده و برای ۴۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

این شرکت با ارتقا سطح تولید و افزایش مستمر کیفیت محصولات خود، توسعه بازار محصولات و ورود به عرصه صادرات پس از تامین نیاز داخلی و بومی را در صدر اهداف و چشم اندازهای خود قرار داده است.