افزایش قیمت در بازار طلا و سکه، امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ + جدول

دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ به علت رشد نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.

به گزارش ایبنا، دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ به علت رشد نرخ ارز، شاهد افزایش قیمت در بازار طلا و سکه هستیم.

نادر بذرافشان با بیان اینکه امروز نرخ انس جهانی به ۱۷۷۹ دلار رسیده است افزود: هم اکنون قیمت سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون، نیم سکه ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ و میلیون ۷۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

وی گفت: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان بفروش می‌رسد.

نرخ ارز نیز امروز در مقایسه با روز قبل با افزایش همراه است. قیمت دلار  امروز (تا لحظه تنظیم خبر) در صرافی‌های خیابان فردوسی تهران, ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان و هر یورو ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می‌شود.

در بازار متشکل ارزی هم نرخ دلار ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ یورو ۳۰ هزار تومان ثبت شده است. در این بازار همچنین قیمت هر دلار برای صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان و هر یورو ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.