بانک تجارت پشتیبان توسعه گروه خودروسازی سایپا

مدیرعامل بانک تجارت ضمن حضور در شرکت خودروسازی سایپا، در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی راه‌های همکاری و تعامل دو مجموعه را بررسی و تبیین کردند.

مدیرعامل بانک تجارت ضمن حضور در شرکت خودروسازی سایپا، در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه خودروسازی راه‌های همکاری و تعامل دو مجموعه را بررسی و تبیین کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر اخلاقی مدیرعامل این بانک ضمن تبریک انتصاب مهندس تیموری، به سابقه طولانی همکاری این بانک با گروه خودروسازی سایپا اشاره کرد و گفت: همکاری بانک تجارت با سایپا نسبت به سایر بانک‌ها در شرایط بسیار مطلوبی است به نحوی که ۲۹درصد تسهیلات این گروه خودروساز از طریق بانک تجارت صورت گرفته است.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به برنامه‌های حمایتی این بانک از صنایع گوناگون از جمله صنعت استراتژیک خودروسازی کشور افزود: وظیفه اصلی بانک‌ها، تامین مالی صنایع بزرگ است و بانک تجارت هم در این موضوع با نگرش حمایت از اقتصاد و تولید ملی عملکرد قابل قبولی داشته است.

دکتر اخلاقی با اشاره به اینکه بانک تجارت در تلاش است با ارائه راهکارهای متنوع مالی، در کاهش هزینه‌های جاری و تامین مالی سرمایه در گردش نقش فعالی ایفا کند یادآور شد: بانک تجارت مبنا و بستر بسیار خوبی برای انجام کارهای خاص مالی و بانکی دارد و بر این اساس می‌توان همکاری‌های مناسبی را در تعامل دو طرف جهت تامین مالی دنبال کرد. وی ادامه داد: در همین راستا درخصوص افزایش سقف همکاری آمادگی داریم تفاهم‌نامه های مشترکی امضا و منافع دو طرف را در جهت برد- برد دنبال کنیم.

محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا با اشاره به برنامه‌ریزی های مدون این شرکت برای پیشبرد تمامی فعالیت‌ها گفت: اگر مجموعه کارها به صورت سیستمی تعریف و انجام شود، مشکلات در طول زمان کمتر خواهد شد و در صورت بروز خطا هم صرفا، از طریق خود سیستم عیب یابی و رفع خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به سابقه تعامل این شرکت با بانک تجارت ابراز امیدواری کرد همکاری این دو مجموعه بزرگ اقتصادی بیش از پیش گسترش و توسعه یابد.

بانک تجارت مردادماه سال جاری با هدف تحکیم همکاری‌های میان دو مجموعه و تسهیل هرچه بیشتر جریان تولید نسبت به افتتاح باجه اختصاصی در شرکت خودروسازی سایپا اقدام کرد.