تنها مرجع رسمی برای ثبت‌نام وام ازدواج اعلام شد

سامانه «تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی» تنها مرجع رسمی برای ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات یاد شده است و این سامانه ارتباطی با هیچ‏‏‌یک از سایت‏‏‌های فعال در این زمینه ندارد.

سامانه «تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی» به نشانی ve.cbi.ir تنها مرجع رسمی برای ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات یاد شده است و این سامانه ارتباطی با هیچ‏‏‌یک از سایت‏‏‌های فعال در این زمینه ندارد.

حسب اطلاعات موجود و بررسی‏‏‌های انجام شده و به دلیل فعالیت برخی سایت‏‏‌ها در زمینه تسهیلات قرض‏‏‌الحسنه ازدواج، به اطلاع هم‏‏‌وطنان می‏‏‌رساند که «سامانه تسهیلات قرض‏‏‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی» به نشانی ve.cbi.ir تنها مرجع رسمی برای ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات یاد شده است و این سامانه ارتباطی با هیچ‏‏‌یک از سایت‏‏‌های فعال در این زمینه ندارد. بنابراین متقاضیان می‌توانند به طور مستقیم نسبت به ثبت‌نام خود در سامانه یاد شده اقدام کنند.

گفتنی است در راستای اجرای بند (الف) تبصره ۱۶ قانون بودجه سال‌جاری و حمایت از ازدواج، از ابتدای سال‌جاری تا پایان وقت اداری ۲۳ آبان ماه سال‌جاری، بالغ بر ۶۳۹‌هزار و ۶۹۵ نفر و به مبلغ ۵۵۳‌هزار و ۸۳۱‌میلیارد ریال از تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بهره‏‏‌مند شده‏‏‌اند و تعداد ۲۰۸‌هزار و ۷۲ نفر نیز متقاضی استفاده از تسهیلات یاد شده هستند.