جریمه خودروی شخصی به دلیل ماسک نزدن تکذیب شد

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: جریمه خودروی شخصی به دلیل ماسک نزدن شایعه ای بیش نبوده و هیچ جریمه ای با این عنوان تاکنون برای هیچ خودرویی صادر نشده است.
به گزارش ایرنا، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا خبر مربوط به جریمه خودروی شخصی به دلیل ماسک نزدن را تکذیب کرد.

سرهنگ عین الله جهانی درباره انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر جریمه خودروی شخصی در جایگاه سوخت به دلیل عدم ماسک زدن سرنشین خودرو، ضمن تکذیب موضوع افزود: این موضوع شایعه ای بیش نبوده و هیچ جریمه ای با این عنوان تاکنون برای هیچ خودرویی صادر نشده است.

 

از پایگاه خبری پلیس راهور، وی تصریح کرد: در چند ماه پیش نیز خبر مشابهی منتشر شده بود و اعلام کردیم که چنین چیزی صحت ندارد.

سرهنگ جهانی اضافه کرد: کارشناسان پلیس راهور با مالک خودروی مذکور در خبر منتشره در فضای مجازی تماس گرفتند،   ایشان نیز اعلام کرده که تاکنون چنین جریمه ای برای او ابلاغ نشده است.

 

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: از هموطنان خواهشمند است به این گونه اخبار کذب توجه نکنند و اخبار مربوط به پلیس راهور را تنها از سایت راهور ۱۲۰ یا رسانه ملی و خبرگزاری ها رسمی کشور پیگیری کنند.