بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته؛

رونمایی از نسخه جدید اپلیکیشن «گردش‌پی» در نمایشگاه

مدیرعامل بانک گردشگری به همراه حسین رحمتی قائم مقام و چند تن از معاونان و مدیران بانک، در سومین روز از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، از غرفه های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در نمایشگاه بازدید کردند.

مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری به همراه حسین رحمتی قائم مقام و چند تن از معاونان و مدیران بانک، روز دوشنبه در سومین روز از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، از غرفه های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش اقتصاد روشن و به نقل از ستاد خبری گروه مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، مرتضی خامی در این بازدید با مسئولان غرفه های بانک و گروه گفتگو کرد.

وی در سخنانی با اشاره به موفقیت بانک گردشگری در سال های اخیر گفت: این بانک با وجود جوان بودن و گذشت ۱۱ سال از فعالیت خود، در سال های اخیر حائز رتبه های برتر بین المللی و داخلی در صنعت بانکداری شده است که نمونه اخیر آن کسب رتبه ۵۱ در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران است.

وی افزود: همچنین چندین طرح بزرگ صنعت گردشگری کشور با سرمایه گذاری و تامین مالی بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی بانک گردشگری و مجموعه های مرتبط به بهره برداری رسیده و یا در حال ساخت و تکمیل است.

مسئولان غرفه بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، بسته‌های خدمات اعتباری شامل اعطای تسهیلات به فعالان حوزه گردشگری، آژانس یار (بسته ویژه آژانس های مسافرتی و مشتریان آنها)، توریست کارت و گردش کارت اعتباری را برای بازدیدکنندگان تشریح می کنند.

پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به عنوان بانک عامل و تسهیلات تبصره ای طبق قرارداد منعقده با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از دیگر خدمات بانک گردشگری در حوزه خدمات اعتباری است.

این گزارش حاکیست: در جریان بازدید مدیرعامل، قائم مقام و مسئولان بانک گردشگری از نمایشگاه، نسخه جدید اپلیکیشن گردش پی رونمایی شد و مسئول مربوطه، خدمات مربوط به آن را تشریح کرد.

دستاورد شرکت‌ها و واحدهای گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در فضایی به مساحت ۴۵۰ مترمربع در سالن ۳۸ نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه شده است.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۹ تا ۱۲ بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

علاقه مندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با فعالیت های گروه مالی گردشگری و خدمات بانک گردشگری به سالن ۳۸ پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته مراجعه کنند.