شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای چری تیگو اعلام شد

شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای چری تیگو از سوی مدیران خودرو اعلام شد.

شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای چری تیگو از سوی مدیران خودرو اعلام شد.

ثبت نام خودروی چری تیگو: شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروهای چری تیگو از سوی مدیران خودرو اعلام شد. این طرح که ویژه بهمن ماه سال ۱۴۰۰ است شرایط پیش‌فروش خودرو تیگو را در مدل‌های گوناگون شرح می‌دهد.

در ادامه نحوه ثبت نام خودروی چری تیگو و شرایط پرداخت اقساط را به همراه توضیحات مختصر درباره انواع مدل‌های خودروی فونیکس (fownix) تیگو توضیح می‌دهیم.

در طرح جدیدی که منتشر شده امکان خرید و ثبت نام تیگو ۷ و فونیکس تیگو ۸ وجود دارد که جدیدترین محصولات مدیران خودرو محسوب می‌شوند.

 

ثبت نام خودروی فونیکس تیگو ۸

خودروی چینی تیگو ۸ در سال ۱۳۹۶ توسط مدیران خودرو وارد بازار ایران شد. این خودرو که کراس‌اور محسوب می‌شود در ۲ تیپ متفاوت تولید می‌شود. در ابتدا فقط تیپ اکسلنت که مدل اولیه خودرو بود موجود شد اما یک سال بعد تیپ جدیدی به نام IE که امکانات بیشتری داشت به بازار آمد.

تیگو ۸ که از نظر طراحی پیشرفت قابل توجهی نسبت به مدل پیشین چری یعنی تیگو ۵ کرده است، بدون اغراق خودروی لوکس و زیبایی است. مدیران خودرو این کراس‌اور را با پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری وارد بازار کرده است. همچنین شتاب صفر تا صد تیگو ۸ حدود ۱۰ ثانیه (۱۰.۲) است که برای یک خودروی کراس‌اور مناسب به نظر می‌رسد.

تیگو ۸ تیپ IE نمونه فول امکانات این سری است که ویژگی‌های جذاب و متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کروز کنترل، صندلی‌های چرمی، مانیتور لمسی، سیستم ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای و سانروف تعدادی از این ویژگی‌هاست.

با توجه به امکانات و ویژگی‌های متنوع، تیگو ۸ را می‌توان پرچم‌دار خودروهای کراس‌اور چری نامید. به همین دلیل تیگو ۸ از نظر امنیت هم جایگاه بالایی در میان خودروهای چری دارد. زمانی که در سال ۱۳۹۶ تیگو ۷ برای اولین بار معرفی شد قیمت مناسب و معقولی داشت که این خودرو را برای بسیاری از مردم در ایران گزینه مناسبی می‌کرد. اما با گذشت زمان و چند برابر شدن قیمت آن، تیگو ۷ دیگر در لیست خودروهای اقتصادی و به صرفه نیست.

 

شرایط فروش نقدی تیگو ۸

با مراجعه به وبسایت مدیران خودرو و ثبت نام خودروی تیگو یا مراجعه حضوری به نمایندگی‌های مدیران خودرو و پرداخت مبلغ ۱٫۰۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان صاحب تیگو ۷ تیپ IE شوید. ثبت نام خودروی تیگو از سایت باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود. علاوه بر این مدل، تیپ دیگری از این خودرو به نام IE sport وجود دارد که با قیمت ۱٫۰۱۴٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان در دسترس است. نحوه ثبت نام خودروی تیگو را در ادامه بخوانید.

متقاضیان در خرید اقساطی خودرو تیگو، باید برای تیگو ۸ IE ۵۰ درصد و برای تیگو ۷ اسپورت ۴۰ درصد از کل مبلغ را علی‌الحساب و مابقی را به صورت ماهیانه و در ۱۲ تا ۶۰ قسط پرداخت کنند.

به عنوان مثال اگر قصد دارید خودروی تیگو ۷ را به صورت قسطی خریداری کنید ابتدا مبلغ ۵۳۰ میلیون به عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت می‌کنید. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد بقیه مبلغ را در حداقل ۱۲ و حداکثر ۶۰ ماه می‌توانید پرداخت کنید. میزان سودی که در خرید اقساطی اعمال می‌شود برای تیپ IE ۱۸ درصد و برای تیگو ۸ اسپورت ۲۱ درصد است.

طبق این توضیحات اگر تیگو ۸ IE را با اقساط ۲۴ ماهه انتخاب کنید، موظف می‌شوید هر ماه مبلغ ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. قابل ذکر است که بعد از ثبت نام خودروی تیگو و واریز پیش‌پرداخت، خودروی مدل ۱۴۰۰ به صورت فوری به شما تحویل داده می‌شود.

اما از آنجا که سود اقساط برای تیپ اسپورت تیگو ۷، ۲۱ درصد است، مبلغ اقساط به نحوی دیگر محاسبه می‌شود. برای خرید اقساطی تیگو ۷ اسپورت مبلغ ۴۰۶ میلیون که ۴۰ درصد کل قیمت ماشین است را می‌پردازید و سپس به مدت ۲ سال یا ۲۴ ماه، هر ماه حدودا ۳۲ میلیون تومان پرداخت می‌کنید.