شرکت بیمه تجارت‌نو، سکوی پرش کارکنان تلاش‌گر است

معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت‌نو، گفت: فضاهای علمی، آموزشی، ورزشی و هنری برای کشف استعداد و بروز خلاقیت‌ها برای تمامی کارکنان تجارت‌نو در هر سطحی وجود دارد که این امر محیط شرکت را محیطی صمیمی، شاداب و فراتر از یک شرکت بیمه‌ای برای کارکنان تبدیل کرده است..

معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت‌نو، اذعان داشت: فضاهای علمی، آموزشی، ورزشی و هنری برای کشف استعداد و بروز خلاقیت‌ها برای تمامی کارکنان تجارت‌نو در هر سطحی وجود دارد که این امر محیط شرکت را محیطی صمیمی، شاداب و فراتر از یک شرکت بیمه‌ای برای کارکنان تبدیل کرده است..

به گزارش روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو؛ “سیدمحمد میرمحمدی” بیان داشت بیمه تجارت‌نو دارای نیروهای متخصص، مجرب و علاقمند با مدارک عالی از دانشگاه‌های معتبر کشور است که در همایش‌های علمی و تولید مقالات در حوزه بیمه و تحول دیجیتال، هر ساله رتبه‌های برتر را کسب کرده‌اند.

وی گفت: کارکنان و مدیرانی که با این شرکت قطع همکاری کرده‌اند، بیشتر در راستای ارتقا موقعیت و جایگاه‌های بالاتر از جمله عضویت هیات مدیره یا مدیریت ارشد در شرکت‌های همکار، بوده است.

به گفته معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت‌نو، برخی از افراد هم که بعد از قطع همکاری با این شرکت، نتوانستند جایگاهی در بین شرکت‌ها کسب کنند یا تقاضای بازنشستگی کرده‌اند و یا به دلایلی در صنعت بیمه جذب نشده‌اند.

وی، بیان داشت: شرکت بیمه تجارت‌نو، سکوی پرش کارکنان تلاشگری بوده که دلسوزانه از آن بهره گرفته و درکشف استعداد خود از پتانسیل‌هایی که این شرکت در اختیار آن‌ها قرار داده به نحو احسن استفاده کرده‌اند و چه نقشی بهتر از مشارکت جویی و تعالی بخشی است؟