صورت های مالی بانک رفاه کارگران به تصویب رسید

مجمع عمومی عادی سالانه بانک رفاه کارگران برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ این بانک به تصویب اعضای مجمع رسید.

به گزارش ایبنا، محمد شریعتمداری، وزیر کار رفاه تعاون اجتماعی در این مجمع اظهار داشت: بانک رفاه کارگران طی سال های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و ما شاهد خلق ارزش ویژه ای برای ذی نفعان سازمان تامین اجتماعی به ویژه کارگران و بازنشستگان بودیم.

دکتر شریعتمداری افزود: بانک رفاه کارگران عملکرد و اقدامات خوبی در حوزه خدمات دهی به ذی نفعان خود داشته که از آن جمله می توان به ایجاد باشگاه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و فراهم ساختن خرید اقساطی و اعتباری، همکاری و مشارکت اثربخش در طرح نسخ الکترونیکی پزشکان و پرداخت بیش از ۲۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه غیر حضوری به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد.

مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در سخنانی از تعامل بسیار خوب بانک با سازمان تأمین اجتماعی و مجموعه شستا قدردانی کرد و اظهار داشت: بانک رفاه کارگران در دو سال گذشته به ویژه در سال ۹۹ در حوزه ارائه تسهیلات به مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی عملکرد خوبی داشت.

سالاری افزود: بانک رفاه کارگران در کنار سازمان تامین اجتماعی و با سرمایه های خرد کارگری ایجاد شده و سهام آن متعلق به ۴۵ میلیون نفر ذی نفع سازمان است.

لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران نیز در این مجمع به اقدامات، عملکرد و دستاوردهای بانک در سال گذشته اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سال۹۹ با حمایت های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی، افزایش سرمایه بانک محقق شد که نرخ کفایت سرمایه بانک را به نحو مطلوبی ارتقا داد؛ این اتفاق در بانک رفاه بی سابقه بوده است. همچنین وی به ارتقا سطح خدمات الکترونیک و بانکداری دیجیتال بانک رفاه کارگران و دستاوردهای مناسب در این حوزه اشاره کرد.