قیمت دلار و یورو در صرافی ها، امروز ۸ شهریور ۱۴۰۰

سومین روز هفته برای فعالان بازار ارز با ادامه کاهش نرخ ارز به ویژه دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور همراه شده است. 

به گزارش ایبنا، سومین روز هفته برای فعالان بازار ارز با ادامه کاهش نرخ ارز به ویژه دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور همراه شده است.

بررسی روند نرخ گذاری در بازار ارز نشان می دهد بهای خرید و فروش دلار و یورو در معاملات امروز (دوشنبه هشتم شهریورماه ۱۴۰۰) کاهش یافته است. این در حالی است که روز گذشته نیز شاخص ارزی روند نزولی را به ثبت رسانده بود.

حال بر اساس جدیدترین نرخ های اعلام شده در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور، هر اسکناس دلار آمریکا به نرخ ۲۵۸۳۷ تومان از مردم خریداری می شود و در مقابل به قیمت ۲۶۳۵۸ تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که این رقم نسبت به روز قبل، ۱۰۱۶ تومان و نسبت به روز شنبه، ۱۴۸۴ تومان ارزان تر شده است.

همچنین هر اسکناس یورو در این صرافی ها، در حال حاضر به قیمت ۲۹۹۸۳ تومان از مردم خریداری می شود و در مقابل به قیمت ۳۰۵۸۹ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می شود که نسبت به روز یکشنبه، ۱۱۱۹ تومان و نسبت به اولین روز هفته نیز ۱۹۳۵ تومان کاهش نرخ دارد.