مسی به پاری‌سن‌ژرمن پیوست

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که پس از بیانیه رسمی بارسلونا مبنی بر تمدید نشدن قرارداد لیونل مسی، با پدر این بازیکن به طور مستقیم وارد مذاکره شده بود، سرانجام بر سر انتقال برنده ۶ توپ طلا به جمع پاریسی‌ها به توافق رسید.
به گزارش تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که پس از بیانیه رسمی بارسلونا مبنی بر تمدید نشدن قرارداد لیونل مسی، با پدر این بازیکن به طور مستقیم وارد مذاکره شده بود، سرانجام بر سر انتقال برنده ۶ توپ طلا به جمع پاریسی‌ها به توافق رسید.

فوق‌ستاره سال‌های اخیر تیم فوتبال بارسلونا، پاری‌سن‌ژرمن را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که پس از بیانیه رسمی بارسلونا مبنی بر تمدید نشدن قرارداد لیونل مسی، با پدر این بازیکن به طور مستقیم وارد مذاکره شده بود، سرانجام بر سر انتقال برنده ۶ توپ طلا به جمع پاریسی‌ها به توافق رسید.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا که ارتباطات خیلی خوبی با ستاره‌های فوتبال و مدیر برنامه‌های سرشناس دارد، از قطعی شدن پیوستن لیونل مسی ۳۴ ساله به پاری‌سن‌‌ژرمن خبر داد.

 

رومانو مدعی شد طرفین برای عقد قراردادی دو ساله به توافق کامل رسیده‌اند و در قراردادی که به زودی منعقد خواهد شد، بند تمدید برای سال سوم هم وجود دارد. همچنین بر اساس این گزارش دستمزد فوق‌ستاره پیشین بارسلونا در PSG چیزی در حدود ۳۵ میلیون یورو در هر فصل به علاوه پاداش‌های در نظر گرفته‌ شده؛ خواهد بود.

 

رومانو خبر داد که مسی پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفته و تا ساعاتی دیگر در شهر پاریس خواهد بود تا فرایند پیوستنش به این تیم فرانسوی را تکمیل کند.

این مهاجم آرژانتینی که در این سال‌ها در ۷۷۸ بازی برای بارسلونا به میدان رفت و ۶۷۲ گل هم به ثمر رساند، در این مدت به این تیم برای کسب ۳۴ جام مختلف کمک کرد.

 

خورخه مسی: لیونل امروز با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد امضا می‌کند

 

پس از اینکه بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۹ مردادماه) فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا از قطعی شدن پیوستن لیونل مسی ۳۴ ساله به پاری‌سن‌‌ژرمن با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم خبر داد، حالا پدر فوق‌ستاره آرژانتینی پیشین بارسلونا این خبر را تأیید کرد.

 

خورخه مسی که مدیر برنامه‌های پسرش هم هست، بعدازظهر امروز در شهر بارسلونا در مواجهه با خبرنگارانی که او را احاطه کرده بودند، در پاسخ به این پرسش که «آیا خبر پیوستن مسی به PSG صحت دارد؟»، گفت: بله، مسی امروز پاری‌سن‌ژرمن قرارداد امضا خواهد کرد.

 

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «چه کسی را بابت جدایی مسی از بارسلونا سرزنش می‌کنید؟»، اظهار داشت: این را باید از باشگاه بپرسید.