وزیر صمت مانع از تولید خودروهای بی کیفیت در ایران خودرو و سایپا شود

یک نماینده مجلس، گفت: تذکر من به وزیر صمت به دلیل عدم نظارت بر ایران خودرو و سایپا برای تولید خودروهای بی کیفیت است.

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس طی تذکری از وزرای راه، صمت و بهداشت خواست تا مشکلات نبود پزشک متخصص و ناامنی راه ها و خودروها را در حوزه انتخابیه وی حل کنند.

 

به گزارش خانه ملت، محمدمهدی فروردین در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزرای راه و شهرسازی، صمت و بهداشت و درمان، گفت: ۳ وزیر دست به دست هم داده اید تا مردم را در حوزه انتخابیه من به کام مرگ بکشانید.

 

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس، تصریح کرد: تذکر من به وزیر صمت به دلیل عدم نظارت بر ایران خودرو و سایپا برای تولید خودروهای بی کیفیت است.

 

وی ادامه داد: همچنین تذکرم به وزیر راه و شهرسازی به دلیل عدم نظارت بر راه ها و ایجاد راه های نا امن است و وزیر بهداشت نیز امکانات را برای معالجه بیماران به حوزه انتخابیه من ارسال نمی کند.

 

فروردین تاکید کرد: ۳ وزیر در حوزه انتخابیه من قتلگاه به وجود آورده اند، جوانان در راه ها و بیمارستان های این منطقه پرپر می شوند و از آن طرف مردم ما را با وجود آنکه می بینند فرزندانشان در اثر ناکارآمدی مسئولان جانشان را از دست داده اند باز اعضای بدن آن ها را اهدا می کنند.

 

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس بیان کرد: خانواده های کاظمی، پوریوسف و آزاده اعضای بدن جوانان خود را با وجود فوت بر اثر نبود پزشک متخصص و ناامنی راه ها و خودروها اهدا کرده اند.