پرداخت ۹۸ درصد تسهیلات بانک قرض‌الحسنه رسالت با اعتبارسنجی

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: ۹۸ درصد تسهیلات در این بانک با اعتبارسنجی متقاضیان در سامانه مرآت پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: ۹۸ درصد تسهیلات در این بانک با اعتبارسنجی متقاضیان در سامانه مرآت پرداخت می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمد حسین حسین زاده تعداد تسهیلات پرداختی در این بانک را از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه بیش از ۷۳۵ هزار فقره عنوان کرد و افزود: میانگین رقم پرداختی این تسهیلات حدود ۳۵ میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۱۰ هزار درخواست تسهیلات در این بانک از طریق اینترنت بانک و همراه بانک رسالت ثبت می شود، اظهار داشت: سعی ما بر این است در کوتاهترین زمان پاسخگوی مشتریان باشیم و به اکثر این درخواست‌ها در همان روز پاسخ داده خواهد شد.

حسین زاده با اشاره به ارزیابی مشتریان در سامانه اعتبارسنجی مرآت گفت: بانک قرض الحسنه رسالت با هدف تسهیل و ساده‌سازی فرایند پرداخت تسهیلات به متقاضیان، این سامانه را از سال ۹۷ در اختیار گرفته است.

وی به اعتبارسنجی فردی و گروهی برای اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره کرد و افزود: مشتریان این بانک می توانند با مراجعه به سایت مرآت به آدرس www.imerat.ir و بارگذاری اطلاعات ومستندات شخصی، درخواست خود را ثبت کنند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با تاکید بر اینکه حدود ۹۹ درصد تسهیلات این بانک به صورت غیرحضوری پرداخت می شود، یادآور شد: هدف ما سهولت در پرداخت تسهیلات خرد قرض الحسنه به مشتریان است.

وی به پرداخت تسهیلات تا آخرین روزکاری سال ۱۴۰۰ در این بانک تاکید کرد و اظهارداشت: ما بانکی بدون شعبه هستیم و بدون محدودیت زمانی و مکانی امکان ارائه خدمات به مشتریان را داریم.