دو خبر مهم از مجتمع فولاد صنعت بناب؛

کسب تندیس زرین رضایتمندی مشتری / ثبت ۷ ركورد جديد توليد در اردیبهشت

مجتمع فولاد صنعت بناب در سال “توليد، پشتيباني‌ها و مانع زدایي‌ها”، با همت، ‌همدلي و مديريت جهادي موفق شد در خرداد ماه، کسب “تندیس رضایتمندی مشتری” و در اردیبهشت ماه ۷ رکورد جدید تولید را ثبت کند. به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی […]

مجتمع فولاد صنعت بناب در سال “توليد، پشتيباني‌ها و مانع زدایي‌ها”، با همت، ‌همدلي و مديريت جهادي موفق شد در خرداد ماه، کسب “تندیس رضایتمندی مشتری” و در اردیبهشت ماه ۷ رکورد جدید تولید را ثبت کند.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که اواخر خرداد در تهران برگزار شد، مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری شد.
ثبت ۷ ركورد جديد توليد ماهانه در خطوط مجتمع فولاد صنعت بناب شامل ركورد توليد ماهانه در مجموع ذوب و نورد ۱۰۶ هزار و ۲۸۰ تن در كل خطوط مجتمع در ارديبهشت ماه صورت گرفته و از بدو تاسيس بي‌سابقه بوده است. از اين ميزان توليد ماهانه ۱۹ هزار و ۹۳۴ تن در خط ۲ نورد شاهين، ۳۲ هزار و ۱۸۹ تن در خطوط نورد سهند، ماهانه ۶۲ هزار و ۱۹۵ تن در كل خطوط نورد و توليد ماهانه ۲۸ هزار و ۵۸۶ تن در ذوب شاهين، ۱۵ هزار و ۴۹۹ تن در ذوب شهريار و در مجموع خطوط توليد ماهانه ۴۴ هزار و ۸۵ تن در خطوط ذوب در ارديبهشت ماه از بدو تاسيس اين مجموعه فولادي بي‌سابقه بوده است.
انسجام بخشي به توليد و تامين مواد اوليه، اقلام مصرفي، اصلاح زيرساخت‌ها در بخش‌هاي مختلف و حركت با نياز روز در بهره‌مندي از دانش و توان داخلي در دستور كار مديريت مجموعه قرار گرفته كه با نگرش رشد و توسعه همزمان در بخش‌هاي مختلف مجموعه در حال انجام است و با اولويت قراردادن امور كاركنان اعم از مسایل رفاهي و آموزشي، صورت مي‌پذيرد.
نگاه ويژه به بازار مصرف داخلي و خارجي و برنامه‌ريزي براي رسيدن به سهم بيشتر از بازار مصرف كشور و همچنين افزايش ميزان صادرات و توسعه بازار در كشورهاي عربي، حاشيه خزر و ايجاد بازارهاي صادراتي جديد از اهداف پيش رو خواهد بود .
مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداري از نيروي متعهد، متخصص و دانش و توان فني بالا در حال حاضر يكي از جوان‌ترين و فعال‌ترين مجموعه‌هاي فولادي كشور است كه محصولات فولادي خود را با كيفيت بالا روانه بازارهاي داخلي و خارجي مي كند.