AFC برای پرداخت پاداش پرسپولیس به کالدرون مخالفت کرد

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا حاضر به پرداخت پاداش باشگاه از هر روش ممکن نشد.

به گزارش مهر،  امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درباره نامه نگاری‌های متعدد با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرداخت پاداش نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به حساب گابریل کالدرون گفت: اگر بخواهم دقیق بگویم تا حالا ۳۱ بار در خصوص پرداخت این پاداش نامه نگاری داشتیم که بیشتر آنها سهم پرسپولیس بوده است. متأسفانه آنها هیچیک از راه‌هایی که قبلاً پول می‌گرفتیم را قبول نمی‌کنند.

 

او ادامه داد: قصد داشتیم این پول را در چند قسط به صورت نقد از طریق سفارت ایران در مالزی بگیریم اما بر خلاف سال‌های گذشته اجازه این انتقال را ندادند. خاستیم تا همچون فیفا پول را به حساب شخص سوم واریز کنند که باز هم با آن موافقت نکردند.

 

حسینی درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تاکید کرد: اگر تا یک ماه نتوانیم با آقای کالدرون و دستیار او تسویه کنیم پنجره نقل و انتقالاتی به صورت اتوماتیک از سوی فدراسیون فوتبال بسته می‌شود.

 

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درباره رأی پرونده آنتونی استوکس مهاجم جنجالی ایرلندی این تیم تاکید کرد: هیچ چیزی در این باره نیامده است. من خودم بارها با استوکس صحبت کردم و خواستم برگردد اما او هر بار بهانه‌ای آورد و آخر سر هم کرونا را دلیل نیامدن به ایران عنوان کرد. بعداً هم دیدیم که چه عکس‌هایی از او صادر شد.

 

حسینی در پایان درباره حضور پرسپولیس در تاجیکستان برای بازی با استقلال این کشور در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: خواستار تضمین برای حضور در تاجیکستان شدی که اعلام کردند این اتفاق در حال پیگیری است. همچنین لیست اولیه را باید برای صدور روادید آماده می‌کردیم که این کار در حال انجام است اما با توجه به تغییراتی که در لیست خواهیم داشت قطعاً آن هم تغییر می‌کند.